Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Container
lt: Konteineris

en: Text
lt: Tekstas

en: Files
lt: Failai

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Details
lt: Išsamiai

en: Terms
lt: Terminai

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Users
lt: Nariai

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.
