Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Container
mr: प्रभाग

en: Text
mr: अक्षर

en: Files
mr: फाईल्स

en: Inline
mr: आतील
