Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Image
nn: Bilete

en: Details
nn: Detaljar

en: Terms
nn: Termar

en: Users
nn: Brukarar

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.
