Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: Inline
sl: V vrstici

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Users
sl: Uporabniki
