Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Image
ta: படம்

en: Container
ta: கொள்கலன்

en: Text
ta: உரை

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Inline
ta: ஒரேவரியில்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Row
ta: வரிசை
