Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Image
fa: تصویر

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Core
fa: هسته

en: Text
fa: متن

en: Inline
fa: درون خطی

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Styles
fa: استایل ها

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.
