Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Text
hy: Տեքստ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:
