Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Core
lv: Kodols

en: Text
lv: Teksts

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Row
lv: Rinda

en: Styles
lv: Stili

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.
