Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Tags
uk: Теґи

en: Image
uk: Зображення

en: Container
uk: Контейнер

en: Core
uk: Ядро

en: Text
uk: Текст

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Content links
uk: Посилання за змістом

en: Row
uk: Рядок

en: Styles
uk: Стилі

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: User links
uk: Посилання користувача

en: Paragraphs
uk: Абзаци
