Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Tags
az: Teqlər

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Core
az: Nüvə

en: Text
az: Mətn

en: Inline
az: Xətdə

en: Row
az: Sıra

en: Styles
az: Üslublar
