Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Container
he: מיכל

en: Text
he: טקסט

en: Files
he: קבצים

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Details
he: פרטים

en: Terms
he: מונחים

en: Users
he: חברי האתר

en: Row
he: שורה

en: Styles
he: סגנונות

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
he: השתמש בתוויות בכדי לקבץ כתבות בנושאים דומים לקטגוריות.
