Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Tags
nl: Labels

en: Image
nl: Afbeelding

en: Core
nl: Kern

en: Text
nl: Tekst

en: Row
nl: Rij

en: Styles
nl: Stijlen

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: User links
nl: Gebruikerslinks

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
