Paragraphs Base (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Text
tr: Metin

en: Files
tr: Dosyalar

en: Inline
tr: Satır içi

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Terms
tr: Terimler

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Row
tr: Satır

en: Styles
tr: Biçemler

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
tr: Benzer konulardaki yazıları kategoriler halinde gruplamak için etiketleri kullanın.
