Paragraphs Blökkli (1.0.2) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Search
bg: Търси

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Authored on
bg: Написано на

en: Index
bg: Индекс

en: The comment body.
bg: Съдържанието на коментара.
