Paragraphs Blökkli (1.0.2) - en to ca translation catalogue (40 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Search
ca: Cerca

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: Configuration
ca: Configuració

en: Image URL
ca: URL d'imatge

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Changed
ca: Canviat

en: Index
ca: Índex

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: The comment body.
ca: El cos del comentari.

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: The name of the file.
ca: El nom del fitxer.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Library
ca: Biblioteca

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: The entity type.
ca: El tipus d'entitat.

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Plugin ID
ca: ID del connector
