Paragraphs Blökkli (1.3.1) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Image URL
sv: URL för bild

en: Authored on
sv: Författad

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Changed
sv: Ändrad

en: Index
sv: Förteckning

en: Context
sv: Sammanhang

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: The comment body.
sv: Kommentarens brödtext.

en: The name of the file.
sv: Filens namn.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Edit @type
sv: Redigera @type

en: Library
sv: Bibliotek

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: The file does not exist.
sv: Filen existerar inte.

en: Media Library
sv: Mediabibliotek

en: The entity type.
sv: Objektstypen.

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: The host entity.
sv: Objektet för värden.

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper
