Paragraphs Blökkli (1.3.1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Text
ur: متن

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
