Paragraphs Blökkli (1.3.2) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Configuration
mg: Fanamboarana
