Paragraphs Blökkli (1.3.2) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Search
mn: Хайх

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
