Paragraphs Blökkli (1.3.5) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Index
br: Meneger
