Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Search
az: Axtarış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Key
az: Açar

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Index
az: İndeks

en: Context
az: Kontekst

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: The comment body.
az: Şərh məzmunu.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: Media Library
az: Media Kitabxanası

en: The entity type.
az: Entiti növü.

en: Entity bundle
az: Entiti paketi

en: Media type
az: Media növü

en: Target entity type
az: Hədəf obyekt növü

en: The entity bundle.
az: Varlıq paketi.
