Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Search
sl: Išči

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Field name
sl: Ime polja

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Key
sl: Ključ

en: Index
sl: Indeks

en: Context
sl: Kontekst
