Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Field name
sr: Назив поља

en: Changed
sr: Промењен

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
