Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Field name
cs: Název pole

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Key
cs: Klíč

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Changed
cs: Změněno

en: Index
cs: Rejstřík

en: Context
cs: Kontext

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Entity type
cs: Typ entity

en: The comment body.
cs: Tělo komentáře.

en: The name of the file.
cs: Název souboru.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Publish on
cs: Zveřejnit v čase

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Library
cs: Knihovna

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: Target entity type
cs: Typ cílové entity

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
