Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta3) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Add @type
mk: Додај @type
