Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta3) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Search
nn: Søk

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Authored on
nn: Skrive

en: Index
nn: Indeks

en: Publish on
nn: Publiser på

en: Library
nn: Bibliotek

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
