Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Author
sk: Autor

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Key
sk: Kľúč

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: Context
sk: Kontext

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Entity type
sk: Typ entity

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: The comment body.
sk: Telo komentára.

en: The name of the file.
sk: ID súboru

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Library
sk: Knižnica

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Target entity type
sk: Typ cieľovej entity

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
