Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Remove
da: Fjern

en: Timestamp
da: Tidspunkt

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle
