Paragraphs Blökkli (2.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (27 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Author
ms: Pengarang

en: Remove
ms: Buang

en: Description
ms: Huraian

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Search
ms: Carian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Field
ms: Medan

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Text
ms: Teks

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Field name
ms: Nama medan

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Key
ms: Kunci

en: Index
ms: Indeks

en: Context
ms: Konteks

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: Revision log message
ms: Mesej penyemakan semula pengelogan

en: Image style
ms: Stail imej
