Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Images
eo: Bildoj

en: Link
eo: Ligilo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
