Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Link
hi: कड़ी

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Original image
hi: मूल छवि

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Interval
hi: मध्यान्तर

en: Image style
hi: छवि शैली

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली
