Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Link
sv: Länk

en: Fields
sv: Fält

en: Original image
sv: Originalbild

en: Controls
sv: Kontroller

en: Caption
sv: Bildtext

en: Interval
sv: Intervall

en: Pause
sv: Pausa

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: View mode
sv: Visningsläge
