Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Images
cs: Obrázky

en: Link
cs: Odkaz

en: Fields
cs: Pole

en: Original image
cs: Původní obrázek

en: Original
cs: Původní

en: Controls
cs: Ovládání

en: Caption
cs: Popisek

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: View mode
cs: Režim zobrazení
