Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Images
et: Pildid

en: Fields
et: Väljad

en: Original image
et: Algne pilt

en: Loop
et: Silmus

en: Original
et: Originaal

en: Controls
et: Nupud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Interval
et: Intervall

en: Pause
et: Peata

en: Image style
et: Pildi stiil

en: View mode
et: Kuvarežiim
