Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Link
fr: Lien

en: Fields
fr: Champs

en: Original image
fr: Image originale

en: Loop
fr: Boucle

en: Controls
fr: Contrôles

en: Caption
fr: Légende

en: Interval
fr: Intervalle

en: Image type
fr: Type d'image

en: Image style
fr: Style d'image

en: View mode
fr: Mode d'affichage

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: Show indicators
fr: Afficher les indicateurs

en: Use Ajax
fr: Utiliser Ajax
