Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Fields
hu: Mezők

en: Original image
hu: Eredeti kép

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Original
hu: Eredeti

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Interval
hu: Időköz

en: Pause
hu: Szünet

en: Image type
hu: Kép tartalomtípus

en: Image style
hu: Képstílus

en: View mode
hu: Nézetmód

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Show indicators
hu: Jelzők megjelenítése
