Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Link
is: Hlekkur

en: Fields
is: Svæði

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Original
is: Upprunalegt
