Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Images
oc: Imatges

en: Link
oc: Ligam

en: Fields
oc: Camps

en: Original image
oc: Imatge original

en: Loop
oc: Bocla

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
