Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Link
sk: Odkaz

en: Fields
sk: Polia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Original
sk: Originál

en: Caption
sk: Popis

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
