Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Link
ta: சுட்டி

en: Original image
ta: அசல் படம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Interval
ta: இடைவேளை

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
