Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Link
vi: Liên kết

en: Fields
vi: Các trường

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Loop
vi: Lặp

en: Original
vi: Gốc

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Pause
vi: Tạm dừng

en: Show controls
vi: Hiện điều khiển

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
