Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.2) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Fields
tr: Alanlar

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Loop
tr: Döngü

en: Original
tr: Orjinal

en: Controls
tr: Denetimler

en: Interval
tr: Aralık

en: About
tr: Hakkında

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur

en: Image style
tr: Resim stili

en: View mode
tr: Görünüm kipi
