Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
