Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Original
eu: Originala

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Interval
eu: Bitartea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Pause
eu: Gelditu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
