Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Controls
ug: كونترول

en: Caption
ug: تېما

en: About
ug: ھەققىدە
