Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Link
gl: Ligazón

en: Fields
gl: Campos

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Loop
gl: Bucle

en: Original
gl: Orixinal

en: Controls
gl: Controis

en: Caption
gl: Lenda

en: Interval
gl: Intervalo

en: About
gl: Información

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Use Ajax
gl: Usar Ajax
