Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Link
lv: Saite

en: Fields
lv: Lauki

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Loop
lv: Cilpa

en: Original
lv: Oriģināls

en: Caption
lv: Paraksts

en: Interval
lv: Intervāls

en: About
lv: Par

en: Image type
lv: Attēla veids

en: Image style
lv: Attēla stils

en: View mode
lv: Skata režīms
