Paragraphs Bootstrap Carousel (2.0.4) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Link
uk: Посилання

en: Fields
uk: Поля

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Indicators
uk: Індикатори

en: Loop
uk: Цикл

en: Original
uk: Оригінал

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Caption
uk: Підпис

en: Interval
uk: Проміжок

en: About
uk: Про модуль

en: Pause
uk: Призупинити

en: Image type
uk: Тип зображення

en: Show controls
uk: Показує панель керування

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Use Ajax
uk: Використовувати Ajax
