Paragraphs Bootstrap Carousel (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Fields
nl: Velden

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Loop
nl: Lus

en: Original
nl: Origineel

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Pause
nl: Pauze

en: Image type
nl: Afbeeldingsoort

en: Show controls
nl: Bedieningselementen tonen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Show indicators
nl: Toon indicatoren
