Paragraphs Bootstrap Carousel (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Images
cy: Delweddau

en: Link
cy: Dolen

en: Fields
cy: Meysydd

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: Image style
cy: Arddull delwedd
